Alvaro Soler już 23 września na płycie wyjątkowego obiektu, jakim jest PGE Narodowy

Andrea Bocelli posiada wyjątkowy dar jakim jest głos płynący bezpośrednio do serca

"Twój Jubileusz" - Artyści w hołdzie

Hokejowa Liga Mistrzów znów w Krakowie!

Hokejowa Liga Mistrzów znów w Krakowie! Ruszyła już sprzedaż biletów na mecze w Krakowie na Lodowisku przy ulicy Siedleckiego. Każdy kibic hokeja w Polsce z pewnością nie może już się doczekać pierwszych dni września! To wtedy do Krakowa powrócą rozgrywki Hokejowej Ligi Mistrzów! 1 września Comarch Cracovia podejmie niemiecki EHC Red Bull Monachium, z kolei dwa dni później szwedzki Brynäs IF!

System Finansowy Przyszłości

Jeśli jesteś zainteresowany innowacyjnymi sposobami finansowania biznesu czy inwestycjami społecznymi to ta konferencja jest dla Ciebie!
Przyjdź koniecznie – na konferencji dowiesz się:
– jak działa obecny system bankowy
– jak unikać pieniądza odsetkowego
– jak ekonomia współpracy zmienia świat
– czym jest i co daje finansowanie społeczne
– jak sfinansować biznes bez banków i kredytów

Spektakl Familijny

Pan Jan będąc Ważnym Dyrektorem nie znajduje czasu dla swojej córki Paulinki. Ba, rozmawiając ciągle przez swoje telefony, nie zauważa nawet jej obecności. Sądzi przy tym, że córka nie powinna mieć o to do niego pretensji, ponieważ dzieci „ to dopiero mają dobrze” zajmują się przecież tylko zabawą i szkołą.  Pewnego dnia sam się o tym przekonuje, gdy dziwnym zrządzeniem losu staje się znowu małym Jasiem…

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty z okazji XXX-lecia zespołu!

Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej i targi infraSPORT

W jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, usytuowaną niedaleko ścisłego centrum Warszawy, która gościła sportowców największych formatów odbędzie się II Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej IAKS oraz towarzyszące mu Targi Infrastruktury Sportowej i Sprzętu Sportowego infraSPORT. Zarówno kongres jak i Targi infraSPORT skupią się na wymianie doświadczeń, warsztatach oraz kontraktacji sprzętu i usług.