Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg kolana

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg kolana, teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja; o tym, jak długo to wszystko będzie trwało, zdecydują lekarze – oświadczyła rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.

Jarosław Kaczyński przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie. W środę 23 maja wiceszef PiS, minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński poinformował w TVN24, że prezes PiS ma problem z kolanem. „To kolano go boli, pracują nad tym kolanem wybitni ortopedzi, ale na polityczną emeryturę się nie wybiera” – mówił.

W czwartek 24 maja rzeczniczka PiS odniosła się do stanu zdrowia lidera partii. „Jarosław Kaczyński od ponad 10 lat jest pod opieką Wojskowego Instytutu Medycznego, główną przyczyną problemów zdrowotnych, w tym obecnie trwającej hospitalizacji, jest choroba zwyrodnieniowa stawów” – powiedziała.

„Prezes przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja” – poinformowała. Jak dodała, o tym, jak długo „to wszystko będzie trwało, zdecydują oczywiście lekarze”.

 

parlamentarny.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz