Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem reprezentacji Polski!

Na konferencji, która odbyła się dziś na PGE Narodowym Jerzy Brzęczek  został oficjalnie zaprezentowany jako selekcjoner reprezentacji Polski. Pojawił się również prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

– Zawsze lubię dawać szansę ludziom, którzy chcą coś osiągnąć, a nie zależy im, by „odcinać kupony” od sławy. Największe sukcesy reprezentacja osiągała wtedy, gdy selekcjonerem był Polak. Jurek w hierarchii był bardzo wysoko. Ma wszystko, by dobrze pełnić tę funkcję. Umowa będzie obowiązywać do grudnia 2019 roku. Jeśli uda się awansować do mistrzostw Europy, zostanie automatycznie przedłużona – powiedział Boniek. 

Jerzy Brzęczek w poniedziałek został oficjalnie zaprezentowany jako selekcjoner reprezentacji Polski. Zapewnił, że w drużynie nie dojdzie do wielkich zmian.

– Żaden z zawodników, którzy pojechali na mundial, nie podjął decyzji o zakończeniu pracy z kadrą – powiedział na spotkaniu z dziennikarzami.

Czy Lewandowski nadal zostanie kapitanem?

Nawet przez chwilę nie zastanawiałem się nad kwestią kapitana. Lewandowski dalej będzie odgrywał tę rolę – zapowiedział nowy selekcjoner. 

sport.tvp.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz