Tragiczny wypadek. Nie żyją dwie młode osoby

19-latka i jej o trzy lata starszy kolega zginęli w wypadku na trasie Korytków Duży – Sokołówka (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie zachowali bezpiecznej odległości i uderzyli w inny samochód. Pojazd z młodymi ludźmi został wyrzucony na przeciwległy pas ruchu, gdzie najechała na nich ciężarówka.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że na drodze doszło do awarii volkswagena, którym kierował 57-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Samochód był spychany na pobocze.

Za volkswagenem zatrzymał się kierowca forda 26-latek z powiatu janowskiego. Natomiast 22-letni kierowca osobowej hondy, który podróżował z 19 letnią pasażerką, jak wynika ze wstępnych ustaleń, w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu nie zatrzymał się i uderzył w forda, który z kolei uderzył w stojący volkswagen.

Następnie honda z młodymi ludźmi została wyrzucona na przeciwny pas ruchu wprost pod jadącą z naprzeciwka ciężarówkę scania z naczepą.

Osoby podróżujące hondą były zakleszczone w pojeździe. Pomimo podjętych natychmiast czynności ratunkowych nie udało się uratować 22-latka i 19-letniej pasażerki. Oboje byli mieszkańcami powiatu biłgorajskiego.

 

 

radiozet.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz