Bądź Liderem!

Zostań Lokalnym Liderem swojej społeczności! Dołącz do zespołu Realnej Polski!

 

Jeśli chcesz zaangażować się w budowanie społeczeństwa obywatelskiego w swojej miejscowości czy regionie. Masz wiele do powiedzenia na temat swojej miejscowości i ważnych spraw społeczności lokalnej. Umiesz pisać i lubisz przelać swoje wnioski na papier, chciałbyś zostać redaktorem lokalnej gazety i poruszać ważne tematy dla mieszkańców Twojej miejscowości – teraz możesz to zrobić dzięki portalowi realna polska.pl.

Jeśli czujesz, że chcesz wpływać na sprawy dziejące się w Twojej miejscowości, regionie i dotykające Twojej społeczności lokalnej, możesz teraz poprowadzić jeden z ponad 60 internetowych portali lokalnych skupionych na innowacyjnej platformie informacyjnej – www.realnapolska.pl

Realna Polska – innowacyjny, nowatorski portal ogólnopolski z lokalnymi informacjami!

Realna Polska to platforma najbardziej innowacyjnej sieci portali lokalnych w Polsce. Codziennie portale lokalne dostarczają najważniejsze dla danej miejscowości informacje, bez bazowania na taniej sensacji i niesprawdzonych „newsach”. Najciekawsze informacje z każdej miejscowości ukazują się na głównym portalu realnapolska.pl budując w ten sposób największą w Polsce bazę informacji lokalnych, jakiej nie ma żaden inny ogólnopolski portal informacyjny. Realna Polska to projekt nowatorski i innowacyjny w skali naszego kraju. Publikuje tylko ważne i sprawdzone informacje, istotne dla każdej społeczności lokalnej. Bez sporów politycznych, nieistotnych informacji plotkarskich czy taniej i nieprawdziwej sensacji.

Szansa na pracę i stały dochód

Nieważne czy masz już pracę a dziennikarstwo lokalne jest Twoją pasją i żywiołem, czy szukać pracy zarobkowej. Dołączając do Realnej Polski i decydując się na prowadzenie lokalnego portalu sam decydujesz, czy stanie się to dla Ciebie źródłem stałego dochodu czy też będziesz tylko realizował swoje pasje i hobby.

Dzięki innowacyjnemu sposobowi pozyskiwania i eksponowania reklam oraz tekstów sponsorowanych oraz atrakcyjnemu cennikowi, możesz pozyskiwać dla swojego portalu lokalnego reklamy i teksty sponsorowane, zarabiając przy tym realne pieniądze! Wszystko zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania.

To nic nie kosztuje

Dołączenie do zespołu Realnej Polski i prowadzenie jednego z portali lokalnych nic Ciebie nie będzie kosztowało. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych ani opłat franczyzowych. Nie musisz więc na początki inwestować czy angażować własnych środków finansowych.

Otrzymasz wszechstronną pomoc

Nie byłeś nigdy dziennikarzem i obawiasz się zacząć pisać o swojej społeczności lokalnej? Bez obaw. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne instrukcje i poradniki, które pomogą Tobie w pisaniu tekstów i prowadzeniu lokalnego portalu (platforma portalu lokalnego jest intuicyjna i prosta w obsłudze). Dowiesz się z nich również, jak pozyskiwać reklamy i rozmawiać z potencjalnymi klientami. Odbędziesz także szkolenie dziennikarskie oraz warsztaty z prowadzenia portalu lokalnego na platformie realnapolska.pl

Do współtworzenia Realnej Polski zapraszamy wszystkich, bez względu na sympatie polityczne czy religijne, którzy mają w sobie naturalną potrzebę szukania integrujących rozwiązań, prowadzących poprzez pobudzenie aktywności środowiska lokalnego do tworzenia na różnych jego poziomach dobra wspólnego.

Projekt Realna Polska ma zdynamizować proces budowania społeczeństwa obywatelskiego i pozwolić na wyzwolenie z błędnego przekonania, że nic od nas nie zależy, ponieważ wszystkie decydujące o naszym życiu role są już obsadzone przez innych.

Portal jest pomysłem osób wywodzących się ze Stowarzyszenia Akcja Wspierania Aktywności w Elblągu, którego liderem jest Edmund Szwed – przedsiębiorca, innowator, lider społeczności lokalnej, aktywny inicjator życia publicznego w Elblągu i regionie.

O działaniach Edmunda Szweda możesz więcej przeczytać tu: www.edmundszwed.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz